Rozhýbte svoj biznis vďaka pohyblivému LED obrazu

Napriek tomu, že reklamu mnohí podnikatelia považujú za zbytočnú, dobre premyslený marketing má v biznise svoje miesto! Akokoľvek dokonalý nápad a myšlienku na trh prinesiete, bez šírenia dôležitých informácií o tom, čo robíte, môžete na väčší dosah publika zabudnúť. Investovať preto do modernej reklamy, je dobré riešenie. A práve LED obrazovky sú v tomto smere ideálnou možnosťou.

Je to originálna forma reklamy, ktorá poskytuje veľkú voľnosť pre kreatívny a individuálny dizajn, a preto priťahuje viac pozornosti. Pohyblivé obrázky, v prípade potreby so zvukom, sú na očiach verejnosti v priestoroch, kde sa najviac ľudia zdržujú, čím máte na nich ten najlepší dosah.

Mobilné LED obrazovky si vás aj zákazníkov získajú

Všade tam, kde bežné billboardy a iné druhy reklamy už nestačia, či už kvôli veľkosti alebo jasu, moderná mobilná LED obrazovka ponúka dokonalé riešenie. Veľkosť, tvar a dizajn obrazovky je flexibilný a je možné ho postaviť podľa vašich kreatívnych želaní takmer kamkoľvek.

Ktoré rozlíšenie ponúka najlepší výsledok, závisí od veľkosti obrazovky a pozorovacej vzdialenosti. Pôsobivé oblasti, meniace sa fotografie v brilantných farbách, videá a animácie takejto obrazovky vytvárajú však vo všeobecnosti nezameniteľné pútače, ktoré okoloidúci človek len tak ľahko neprehliadne.

Aké sú výhody LED obrazoviek?

Jednou z najdôležitejších výhod LED obrazoviek možno nie je ani tak ich veľkosť a dokonalý obraz, ale možnosť čokoľvek a kedykoľvek v konkrétnom reklamnom posolstve upraviť. Reklama je tak vždy aktuálna.

Tieto špeciálne „živé panely“ otvárajú široké spektrum fascinujúcich možností v interiéri aj exteriéri, o čom vás odolné outdoorové LED obrazovky určite presvedčia. Nič sa v mediálnom svete nehýbe viac ako pohyblivý obraz na LED paneli, vďaka ktorému rozhýbete a prinútite k akcii alebo nákupu aj ľudí v jeho okolí.

Obraz ostrý ako žiletka

LED obrazovka zaujme aj kvalitou obrazu ostrou ako žiletka a vysokým rozlíšením a kontrastom. Jas je dosiahnutý vďaka malým LED čipom, vďaka ktorým vznikne dokonalý obraz bez stmavnutia. A čím vyššie rozlíšenie, tým menšia medzera pre vynikajúcu kvalitu obrazu. Vďaka vysokej obnovovacej frekvencii je umiestňovanie živých reklám naozaj jednoduché.

LED obrazovky sú vhodné pre architektúru, akcie všetkého druhu, prezentáciu chutnej kávy pre kaviarne, školiace účely, koncerty, vstupné priestory firiem alebo vybavenie predajní.

Tak čo, neskúsite to s týmito univerzálnymi marketingovými nástrojmi aj vy?

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥